Skip to main content

Karma, neboli psychická zátěž, je povaha, osobnost člověka, nebo také tzv. emoční vzorec, a je dána osudově po otci nebo matce.

Karma je psychotronická nebo nepsychotronická-materialistická. Psychotronik je člověk s citlivou povahou, romantik, snílek, u něhož je na prvním místě v životě láska, vztahy, děti, manželství, a až na místě druhém materiální věci, jako jsou peníze, domy, auta. Karma psychotronika je v klidu 74 a pohybuje se podle síly rozrušení až na 110, kdy tuto nejvyšší hodnotu ani nenapíšu. Nejvíce rozčilený psychotronik, kterého jsem kdy napočítala, měl karmu kolem 94.

V současné době je v České republice v populaci pouhých 7 % psychotroniků a 0,03 % psychotroniků andělů, světlonošů, léčitelů. Nepsychotronik je člověk s méně citlivou, tvrdší karmou, který má na prvním místě materiální věci, a až na místě druhém lásku, vztahy, city. Jejich karma se pohybuje mezi 54-74. Tedy tam, kde nepsychotronik končí a je maximálně rozčilený, psychotronik v podstatě začíná. V České republice jsou nepsychotronici zastoupeni 93 %.

Jsou lidé, co mají dlouhodobě zvýšenou karmu – psychickou zátěž, a tu je potřeba snižovat, jinak onemocní, což dělám i já, proto se nebojte na mne obrátit, pomohu vám.

Zdeňka