Skip to main content

Jsem andělská léčitelka a věštkyně

Zdravím Vás, lidičky,

Vítám Vás na mých internetových stránkách. Jsem andělská léčitelka a věštkyně a jmenuji se Zdeňka Motalíková. Zabývám se léčitelstvím, věštbou a biotronikou a mám na tuto práci živnostenský list. Profesionálně léčím od roku 2017 a před tím jsem to dělala nezištně pro rodinu a známé okolo mě. S léčitelskými schopnostmi jsem se narodila a vždycky jsem cítila, že vnímám věci a lidi kolem sebe jinak, citlivěji a dokážu se na ně napojit. V dětství jsem sbírala léčivé bylinky a pohybovala se pořád v přírodě, v lese, u potoka na louce, starala se o domácí zvířata: ovce, kozy, králíky, psy i kočky. Při těchto činnostech jsem se cítila jako ryba ve vodě. Nyní jsem tady pro vás se vším, co umím.

Jaké služby Vám tedy mohu nabídnout?

Mým posláním je dobíjet ozdravné andělské energie na různé zdravotní potíže a nemoci, které Vás trápí, posilovat psychiku, partnerské, manželské a rodinné vztahy. Zabývám se také rodinnými a manželskými problémy, včetně těch spojených s pohlavním životem a sexuálními otázkami. Odvádím přivtělené zbloudilé duše, různé entity, mrtvá těla, kříže a všechny negativní energie, jako jsou nemoci, nenávist, zlost a agresivita, ruším uhranutí a uřknutí, dělám bloky. Nabízím také čištění lidí a míst jako jsou byty, domy, zahrady, pozemky a místnosti. Jako věštkyně předpovídám budoucnost za pomocí kyvadla a pokud se jedná o složitou událost v minulosti nebo se jedná třeba o složitou budoucnost, používám barevnou automatickou kresbu, kterou poté popíšu, vysvětlím a pošlu klientovi v dopise. Použití této metody automatické kresby v současné době se v mé práci objevuje kolem 3 až 4 klientů z 20, kteří to potřebují.

Služby poskytuji jak osobně, tak na dálku, přičemž vzdálenost nemá vliv na kvalitu mé práce. Energie nemá vzdálenost. Osobní schůzku si můžeme domluvit telefonicky nebo emailem, důležité je, abych pro Vás mohla začít pracovat, tedy Vás načítat. Samozřejmě, že osobní schůzka je intenzivnější a osobní kontakt s léčitelem, je pro některé nenahraditelný. Cenu služeb vždy určuji individuálně, s ohledem na množství práce, informace, které klient dostane, a jeho finanční situaci. Práci začínám po zaplacení na účet, před zaplacením nepracuji. Výsledek mé práce zasílám vždy doporučeně nebo na Váš email. Tedy pokud Vás něco trápí, nebo máte problémy různého charakteru, nevíte kudy kam, nebojte se mi ozvat, vždy se dá najít řešení a neházet flintu do žita.

Vaše Zdenka

Více o mých službách:

Filter

Věštění budoucnosti

11 března, 2024

Uhranutí, uřknutí

11 března, 2024

Co je to karma?

11 března, 2024

Těším se na Vás, nebojte se mě oslovit.